>

eD system obhájil titul najlepšieho distribútora periférií Canon za rok 2018

11. 2. 2019

Ostrava, 6. 2. 2019 – Distribútor eD system a. s. po roku obhájil víťazstvo. Na februárovom odovzdávaní cien v golfovom rezorte Kaskáda ho spoločnosť Canon vymenovala za najlepšieho distribútora na českom a slovenskom trhu v kategórii periférií. 

 

„Rovnako ako v roku 2017 sa nám tak podarilo spomedzi všetkých distribútorov predať najviac tlačiarní a spotrebného materiálu tejto značky,“ upresnil produktový manažér  Petr Cenov, ktorý sa práve na kategóriu periférií špecializuje a Canon má v eD na starosti už od roku 2011. Ocenenie mu za Canon odovzdal Petr Kouba, Partner Manager Distribution Channel.

 

Ceny pre najlepších partnerov zástupcovia značky odovzdávali v piatok 1. februára neďaleko Brna. „Išlo o každoročné distribučné stretnutie, na ktorom vždy hodnotíme obojstrannú spoluprácu v uplynulom roku, ktorá trvá už viac než pätnásť rokov. V rámci tohto dňa sú zároveň odovzdávané ocenenia potvrdzujúce úspechy,“ doplnila marketingová manažérka pre Canon Martina Štiaková.

 

Akcie sa spoločne s ňou a Petrom Cenovom za eD zúčastnili aj manažéri skupiny nákupu Marián Kuzmiak a Tomáš Frimmel a riaditeľ nákupu Jan Novák.

 

Tím, ktorý sa u distribútora o značku stará, zaznamenáva úspechy dlhodobo. Vďaka jeho práci sa eD v minulosti stalo napríklad najväčším distribútorom Canon na českom a slovenskom trhu v rokoch 2017, 2015 a 2014, najväčším distribútorom fotoproduktov Canon v Českej republike za rok 2013 a najväčším distribútorom periférií Canon za rok 2017 v Česku a na Slovensku.

 

Pre eD system je to ďalšie ocenenie za rok 2018. Na začiatku januára distribútor získal už po deviaty raz titul HP partner roka a stal sa tak v Česku najväčším distribútorom HP computing a printing produktov za rok 2018. O dva týždne neskôr zaznamenala úspech slovenská časť eD, ktorá sa už po desiaty krát po sebe stala najlepším distribútorom OKI za rok 2018.

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz