>

Novoročná čaše priniesla mnoho ocenení. eD system sa stal najlepším distribútorom hneď dvakrát!

4. 2. 2020

5.2. 2020 – Novoroční číše v Česku, Novoročná čaša na Slovensku. Tak znejú názvy akcií, ktoré každoročne usporadúva spoločnosť OKI pre svojich partnerov. Neformálny večer, spojený s ocenením partnerov za spoluprácu v uplynulom roku, usporiadala značka OKI tradične koncom januára v Prahe a Bratislave. Distribútor eD system prebral ocenenie v oboch mestách.

Českí a slovenskí partneri značky sa zišli v dňoch 24. januára v Prahe a 31. januára v Bratislave pri príležitosti odovzdávania cien za spoluprácu v roku 2019. Spoločnosť eD system si prevzala cenu v oboch krajinách. Titul „Najlepší distribútor roka“ získali zástupcovia distribútora na Slovensku už po jedenástykrát, v Česku spoločnosť získala ocenenie „Najlepší distribútor roka pre hardvér“.

 

Akciu usporadúva spoločnosť OKI pravidelne každý rok s cieľom oceniť svojich partnerov a prehĺbiť vzájomné vzťahy. Zástupcovia ocenených spoločností si prevzali ceny priamo od vedenia OKI. V Česku v zastúpení generálneho riaditeľa pre český, slovenský a maďarský trh Miroslava Tyburca, channel manažérov Zdeňka Krála a Miroslava Pávku, na Slovensku ocenenie odovzdal tiež Miroslav Tyburec spoločne s channel manažérom Miroslavom Kubernátom a obchodným a marketingovým riaditeľom Jiřím Kárnikom.

 

Za eD system v Česku prevzal ocenenie od zástupcov OKI Martin Nevosad, produktový manažér značky pre český trh. „Ocenění od značky OKI si velmi vážíme, cenu za prodej hardwaru jsme v eD nepřebírali poprvé. Naposledy jsme měli tu čest v roce 2018, a proto mi dělá velkou radost, že jsme titul po dvou letech opět obhájili,“  vyjadril sa k oceneniu najlepšieho distribútora pre hardvér Martin Nevosad, ktorý sa v eD o značku stará. Spoločne s ním sa akcie v Prahe zúčastnil aj Tomáš Frimmel, manažér skupiny nákupu v eD system, ktorý rovnomenné ocenenie prevzal v roku 2018.

 

Na Slovensku ocenenie prevzal Daniel Žilinský, obchodný riaditeľ pre Slovensko. Cenu pravidelne získava už niekoľko rokov. „So značkou OKI máme dlhodobo veľmi dobré vzťahy a je nám cťou, že ocenenie získavame už jedenásť rokov po sebe. Vnímam to ako ocenenie za dobre odvedenú prácu a dúfam, že rovnaké ocenenie získame aj o rok,“ neskrýval Daniel Žilinský svoju radosť z ocenenia. Akcie v Bratislave sa zároveň zúčastnil aj Peter Oboril v úlohe najlepšieho predajcu produktov OKI v eD system na Slovensku.

 

V rámci neformálnych večerov čakal na všetkých zúčastnených bohatý produkt, ktorého súčasťou bol napríklad turnaj v bowlingu na šiestich dráhach, živá hudba alebo degustácia indických a bengálskych špecialít.

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz