>

Tomáš Jungmann je obchodním ředitelem eD system

8. 3. 2020

Ostrava, 5. 3. 2020 – Popredný IT distribútor má nového obchodného riaditeľa. S príchodom nového roka sa ním stal Tomáš Jungmann. Jednou z jeho úloh bude inovovať starostlivosť o zákaznícke skupiny. Nahradil Vladimíra Prinkeho, ktorý v eD system túto pozíciu zastával sedem rokov.

 

Tomáš Jungmann, obchodní ředitel eD system

 

Tomáš Jungmann do eD system nastúpil už 1. decembra 2019. Lídrom obchodného tímu sa stal však až 1. januára 2020. V priebehu decembra a januára pôsobil v eD system stále aj vtedajší obchodný riaditeľ Vladimír Prinke, ktorý postupne odovzdával svoju agendu Tomášovi Jungmannovi.

 

„Nový obchodní ředitel byl vybrán s odborností, která podtrhuje současné plány eD – přípravu na budoucnost. To znamená fungování služeb, segmentaci, rozvoj, kvalitu obsluhy zákazníků v B2B segmentu i digitální transformaci a automatizaci,“ uviedol výkonný riaditeľ eD system Petr Slouka.

 

Jednou z hlavných úloh Tomáša Jungmanna bude inovovať starostlivosť o zákaznícke skupiny. Zameria sa aj na zefektívnenie spolupráce obchodného oddelenia s nákupom a posilnenie obchodného rastu. „Krom toho sdílím stejnou vizi s ředitelem nákupu Janem Novákem. Tou je rozvoj nových značek v našem portfoliu, a dokonce i myšlenka přijít na trh s úplně novou, vlastní značkou a službou,“  prezradil obchodný riaditeľ eD Tomáš Jungmann.

 

Tomáš Jungman do eD prichádza z internetového obchodu Rohlík.cz. Tam sa okrem iného venoval starostlivosti o zákazníkov, kde sa podieľal na otvorení nového centra starostlivosti o zákazníkov. Predtým pôsobil v medzinárodnej spoločnosti innogy, kde mal na starosti obchod, rozvoj starostlivosti o zákazníkov a zvyšovanie efektivity prostredníctvom projektov v Nemecku a Anglicku. Okrem toho zbieral skúsenosti s B2C a B2B segmentom v spoločnosti Canis Safety, ktorá pôsobí na českom, slovenskom a poľskom trhu. V Canis Safety strávil viac než 5 rokov a postupne sa vypracoval až na pozíciu  obchodného riaditeľa.

 

Nový obchodný riaditeľ eD system Tomáš Jungmann nahradil Vladimíra Prinkeho, ktorý sa na vlastnú žiadosť rozhodol pre profesijnú zmenu. V eD system tak skončil 31. januára 2020 a po 7 rokoch v IT odbore má teraz v pláne venovať sa iným, novým projektom.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz