>

eD system získal do oficiálnej distribúcie e-čítačky PocketBook

9. 7. 2020

Ostrava, 25. 6. 2020 – Ponuka popredného distribútora eD system sa rozrástla o značku PocketBook. Do oficiálnej distribúcie pre český a slovenský trh ju spoločnosť získala 1. júna 2020.

 

eD system distributorom značky PocketBook

 

V e-shope eD system pribudli vďaka novému partnerstvu nielen špičkové elektronické čítačky s displejom s elektronickým atramentom, ale aj ochranné obaly pre tieto produkty. Sortiment značky PocketBook v súčasnej dobe zahŕňa zariadenia s rôznymi uhlopriečkami a rôznymi charakteristikami.

 

 „Jedním z aktuálně nejzajímavějších produktů pro naše zákazníky bude určitě momentální bestseller na Heuréce PocketBook 627 Touch Lux 4. Jde o ultralehké ergonomickém zařízení se zabudovaným nasvícením a možností uložení až 3 tisíc e-knih. Tento model navíc získal jednu z nejprestižnějších cen za design Red Dot Award,“ uviedol produktový manažér Vojtěch Urban, ktorý má značku v eD na starosti.

 

„PocketBook je hrdý a potěšen zahájením spolupráce s eD system. Jsme si jisti, že díky odbornosti našeho nového partnera bude PocketBook pro všechny vášnivé fanoušky čtení v České republice a na Slovensku ještě dostupnější,“ poznamenal Maxim Zhelezniak, vedúci rozvoja podnikania v strednej a východnej Európe.

 

PocketBook je tretím najväčším výrobcom prémiových elektronických čítačiek založených na technológii E Ink („elektronický papier“). Doteraz na trh uviedol viac než 50 modelov elektronických čítačiek E Ink a mediálnych tabletov. Spoločnosť vznikla v roku 2007, sídlo má vo švajčiarskom meste Lugano a jej produkty sa dnes predávajú v 35 krajinách, v ktorých je spolu 130 servisných stredísk. Na českom a slovenskom trhu úspešne pôsobí takmer desať rokov. Za tú dobu získala značka mnoho ocenení, napríklad cenu Produkt roka 2019.

 

 

Viac informácií o produktoch PocketBook poskytne produktový manažér eD:
Vojtěch Urban
+420 724 222 084
vurban@edsystem.cz

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz