>

eD system je oficiálnym distribútorom značky Baseus

27. 10. 2020

Ostrava, 16. 10. 2020 – Spoločnosť eD system a. s. sa v septembri stala oficiálnym distribútorom produktov Baseus. Tie po novom ponúka v Česku, na Slovensku aj v Poľsku. Ponuka eD SHOPu sa tak rozrástla o ďalšie príslušenstvo do domácnosti, kancelárie, auta aj na cesty.

 

 

Značka Baseus ponúka široký záber ekosystému. „Hlavním znakem všech produktů je elegantní a funkční design, který v sobě kombinuje praktičnost, nejnovější technologie a poslední módní trendy,“ uviedol Lukáš Kosinský z firmy Paybill, s ktorou eD system na distribúcii spolupracuje.

 

Obaly, nabíjačky do auta, powerbanky, slúchadlá, skrátka celý sortiment spoločnosti je naviac vyrobený z materiálov šetrných k prírode a s dôrazom na každý, aj ten najmenší detail.

 

Podľa Lukáša Keclíka, produktového manažéra značky, zákazníci nájdu zaujímavé produkty napríklad v segmente IT. „Určitě zaujmou dokovací stanice, video HUBy a další chytré redukce. Oblíbeným produktem IT segmentu je dokovací stanice 17 v 1 – konkrétně CAHUB-DG0G, která nabízí špičkové materiály a kvalitu, rovněž je skvělá v poměru výkon/cena,“ odporučil Lukáš Keclík.

 

Baseus tak ponúka dobrú kvalitu, rozumnú cenu a zaujímavé produkty. Veľkú výhodu obaja vidia aj v tom, že komunikácia s dodávateľom funguje na dennej báze skvele.

 

Spoločnosť Baseus vznikla v roku 2011 a prezentuje sa ako módna dynamická značka 3C digitálneho príslušenstva. S ohľadom na koncepciu životného prostredia si Baseus zakladá na výbere najlepších materiálov, výrobe kvalitných produktov a dodržiavaní konceptu prelomových inovácií a inteligentnejšieho života. V súčasnej dobe jej produkty pokrývajú viac než 100 zemí a regiónov po celom svete a získali mnoho ocenení doma aj v zahraničí.

 

Viac informácií o produktoch Baseus poskytne produktový manažér eD
Lukáš Keclík
lkeclik@edsystem.cz  

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz