>

eD system je exkluzívnym distribútorom značky Humidef

5. 1. 2021

Ostrava, 4. 1. 2021 – Spoločnosť eD system a. s. je od decembra 2020 exkluzívnym distribútorom slovenskej značky Humidef. Tá sa špecializuje na ochranu elektroniky a techniky pred koróziou a oxidáciou.

 

eD system je exkluzivnym distributorom Humidef

 

Produkty tejto značky distribútor ponúka svojim zákazníkom v Česku, na Slovensku a v Poľsku. Vhodné sú pre majiteľov mobilov, tabletov, fotoaparátov, ale aj iných zariadení.

 

eD SHOPe pribudli dva základní produkty Humidef, a to v rôznych veľkostiach balenia. „Prvním je ochranný čip, který vytváří permanentní ochranu zařízení a techniky před korozí a atmosférickou vlhkostí. Druhým je záchranný balíček, který slouží jako první pomoc při poškození vodou jakéhokoli elektronického či kovového zařízení,“ priblížil ponuku produktový manažér Daniel Sojka, ktorý má v eD značku na starosti.

 

Pre výrobu svojich produktov firma používa vlastnú technológiu. „Jej princípom je pohlcovanie vlhkosti a vody z okolia s cieľom dostať relatívnu vlhkosť prostredia pod 40 percent. Vtedy už nevznikajú podmienky pre tvorbu korózie. Tam, kde to nie je možné, vytvárame riešenia, ktoré účinky týchto vplyvov minimalizujú,“ vysvetlil Dávid Zemčák, obchodný zástupca firmy Humidef.

 

Spoločnosť Humidef je mladá inovatívno-technologická firma z východného Slovenska, ktorá uviedla svoje produkty na trh v roku 2019. Firma vyvíja riešenia, ktorá chráni elektroniku a techniku pred účinkami vody a vlhkosti, a predlžujú tak životnosť elektronických zariadení.

 

Viac informácií o produktoch Humidef poskytne produktový manažér eD
Daniel Sojka
+420 515 913 848
dsojka@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz